okraj_menu

novinky a aktuality zo sveta online stávkovanie, pokeru, kasína

okraj_menu menu_stin
okraj_menu

23.2.2015 - Fortuna, Tipsport a Niké ruší pre Slovensko u online stávkovanie manipulační poplatok

 

Koniec manipulačných poplatkov u online stávkovanie pre Slovensku - Fortuna, Niké dnešným dňom ruší manipulačný poplatok. Slovenský Tipsport, ktorý manipulačný poplatok zrušil už 9.2.2015, rozbehol kolotoč rušenie manipulačných poplatkov na Slovensku u online stávkovani. Je to takmer presne dva roky čo bol manipulačný poplatok u online stávkovanie zrušený v ČR. V súčasnosti už nebudete platiť žiadny manipulačný poplatok u slovenských stávkových kancelárii pri online stávkovanie. Manipulačný poplatok vyberaný při stávkovanie na pobočke je stále v platnosti.

 

1.1.2015 - Bet365 - najobľúbenejšie spoločnosť v roku 2014

 

Spoločnosť Bet365 bola za predchádzajúci rok 2014 najlepšie hodnotená spoločnosť v rámci vášho hodnotenia BetRating. Stala sa tak podľa vášho názoru vami najobľúbenejšie spoločnosť v roku 2014, rovnako tak ako v předcházejím roku 2013.

 

1.1.2014 - Bet365 - najobľúbenejšie spoločnosť v roku 2013

 

Spoločnosť Bet365 bola za predchádzajúci rok 2013 najlepšie hodnotená spoločnosť v rámci vášho hodnotenia BetRating. Stala sa tak podľa vášho názoru vami najobľúbenejšie spoločnosť v roku 2013.

 

18.2.2013 - Fortuna, Tipsport, Chance a SynotTip ruší u online sázení manipulační poplatek

 

Konec manipulačních poplatků u online sázení v Česku - Fortuna, Tipsport, Chance a SynotTip dnešním dnem ruší manipulační poplatek. Další české společnosti nabízející online sázení (SazkaBet, Kajotbet, StarTip) již u online sázení manipulační poplatek zrušily dříve. V současnosti již nebudete platit žádný manipulační poplatek u českých sázkových kanceláří při online sázení. Manipulační poplatek (převážně 10%) vybíraný při sázení na pobočce je stále v platnosti.

 

1.1.2013 - Unibet - opět nejlépe hodnocená společnost v roce 2012

 

Společnost Unibet byla opět za předcházející rok 2012 nejlépe hodnocená společnost v rámci vašeho hodnocení BetRating. Stala se tak podle vašeho názoru vámi nejoblíbenější společnost v roce 2012.

 

23.5.2012 - Společnost Tipsport kupuje konkurenční firmu Chance

 

Sázková společnost Tipsport kupuje konkurenční firmu Chance. Obchod ještě musí schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Chance jako značka nekončí a v rámci Tipsportu bude dále pokračovat s vlastní pobočkovou sítí, vlastními webovými stránkami, produkty či věrnostním systémem.

 

1.1.2012 - Unibet - nejlépe hodnocená společnost v roce 2011

 

Společnost Unibet byla za předcházející rok 2011 nejlépe hodnocená společnost v rámci vašeho hodnocení BetRating. Stala se tak podle vašeho názoru vámi nejoblíbenější společnost v roce 2011.

 

11.11.2011 - Jetbull již není v češtině

 

Sázková kancelář Jetbull (poker herna, casino) přestala podporovat cizojazyčné verze svých stránek a to včetně i české verze stránek. V současné době jsou stránky pouze v základní anglické verzi. Z tohoto důvodu byla společnost Jetbull stažena z hodnocení BetRating.

 

29.6.2011 - poker herna FullTiltPoker přišla o licenci

 

K dnešní dni Alderney Gambling Control Commission pozastala licenci poker herny FullTiltPoker z důvodu veřejného zájmu, naléhavosti a závažnosti. Od dnešního dne nesmí přijímat nové zákazníky, stávající nesmí hrát a ani vkládat, či vybírat a to min. do 26.července, kdy je naplánováno slyšení.

Licence poker herna PokerStars zůstává beze změny a potvrzena, že licence z ostrova Man je bezpečná.

 

6.6.2011 - InterWetten opět v češtině

 

Sázková kancelář InterWetten se po cca půl roce v tichosti vrací na český trh. Znovu obnovila českou verzi svých stránek a podporou. InterWetten je jedna z těch významějších sázkových kanceláří, proto doufáme, že nyní českou verzi stránek již nezruší.

 

3.6.2011 - ustálení situace okolo poker herny PokerStars a FullTiltPoker

 

V současnosti již poker herna PokerStars vyplácí vklady USA hráčům, situace se stabilizuje a ikdyž došlo k jednorázovému poklesu hráčů, přesto je to stále s přehledem největší online poker herna a její BetRating se nově upravuje na hodnotu B-. Poker herna FullTiltPoker má výraznější problém s vyplácením USA hráčů a i pokles hráčů není ustálen a stále trvá, přesto je stále s přehledem poker hernou číslo 2. BetRating zůstává prozatím stejné hodnoty - beze změny.

 

23.4.2011 - snížený rating pro herny PokerStars a FullTiltPoker

 

Vzhledem prozatím k nejasné situaci ohledně případným následkům bylo obviněným poker hernám snížen BetRating - PokerStars - nově C+ ze stávajícího B, FullTiltPoker nově C ze stávajícího B-. Byl upraven snížen i váš rating, kdy jste taktéž reagovali na vzniklou situaci ve vašem hodnocení.

 

22.4.2011 - PokerStars a FullTiltPoker mají opět com doménu

 

Nyní, týden po černém pátku, jsou již domény com opět přístupné (pro neUSA hráče), společnosti odmítají obvinění a v současnosti se snaží provésat výplatu USA hráčům. FullTiltPoker se opět vrátil na com doménu, PokerStars nadále zůstává na nové eu doméně, na kterou je com přesměrovaná. Současná situace by neměla mít vliv na ostatní hráče a poker herny pokračují bezproblémů dále, ale odliv USA hráčů zapříčinil pokles hráču u poker herny PokerStars o 24% a u FullTiltPoker dokonce o 48%. Nyní není ještě známo jaké přesně bude mít obvinění následky - hlavně finanční, ale je pravděpodné, že to tyto poker herny ustojí, vzhledem k svému dominantnímu postavení na trhu.

 

17.4.2011 - nová verze webu - BetRating.cz/.sk

 

Dnes je spuštěná nová verze webu Betrating.cz/.sk, která je nově přehlednější a přívětivější. Doufám, že si nový web ještě více oblíbíte a budete pravidelnými náštěvníky. Původní verze webu BetRating.cz/.sk fungovala cca 3 roky, takže k 3. výročí webu jsme si nadělili tento nový vzhled webu.

 

16.4.2011 - FBI zabavila několik významných poker domén com

 

Americká vláda zahájila útok proti společnostem, které přes přísný zákaz online gamblingu pro občany USA, tento zákaz obcházeli a umožňovali občanům USA přesto hrát v jejich poker hernách. Proto dnešní den bylo FBI zabaveno několik com domén těchto významných heren jako PokerStars, FulTiltPoker, UB a AbsolutePoker. Díky tomu jsou tyto domény v současnosti nedostupné. Toto nemá žádný vliv na evropské hráče, přesto nedostupnost těchto com domén má dopad pro všechny. V sočasnosti lze poker hernu PokerStars nalézt na doméně PokerStars.eu a Full Tilt Poker na doméně FullTiltPoker.co.uk .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

okraj_menu